w 11 560x400 - Arrestohet për uzurpim të pronës

Një person është arrestuar nga policia në Ferizaj, pasi që i njëjti ka uzurpuar një pjesë të pronës së viktimës mashkull e po ashtu viktimës ia ka dëmtuar edhe disa shtylla betoni të cilat i kishte vendosur.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.