w 74 560x416 - Gruaja në Ferizaj raporton se është kanosur me thikë nga nipi i saj

Një grua nga Ferizaj ka raportuar në polici se është kanosur me thikë nga nipi i saj.

I dyshuari me të meta mendore është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

KANOSJE /Ferizaj 29.12.2020, 15:00. Ankuesja femër kosovar ka raportuar se është kanosur me një mjet te mprehtë (thikë) nga nipi i saj i dyshuari mashkull kosovar dyshohet më të meta mendore. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.