Loading...

Shukri Jashari, kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, ka tregue se asht arrestue i dyshuemi për vrasjen e 25-vjeçarit në qendër të Ferizajt.

Ai ka folë nga vendi i ngjarjes prej ku ka tregue tashma se asht arrestue i dyshuemi me inicialet Sh. R, për vrajën e randë.

Motivet e vrasjes, simbas kryeprokurorit, nuk janë ende të dituna, ndërsa i dyshuemi që ka ikë nga vendi i ngjarjes, asht kapë ma vonë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.