maxresdefault1 560x416 - Artisti nga Ferizaj Manix vjen me projektin e tij të fundit

MANIX reperi nga Ferizaj vjen me Super Projektin e tij të fundit në bashkëpunim me artistin më të ri ARDIT lansojnë ‘ S’MUJ ME HARRU ‘ projekt i cili ka domethënie të veçantë në stilin e zhandrit muzikorë HIP-HOP.
Artistët në fjalë në projektin e tyre shprehin jetesën e vështirë , sfidat në jetë, ku secili nga ne kemi pasur , kësisoj pervojash të hidhura.

Ndiqeni Linkun me poshte:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.