balles club nuk ka te ndalur vazhdon te ofroje mbremje spektakolare muzikore ne kryeqytet 560x416 - “Balle’s Club” nuk ka të ndalur, vazhdon të ofrojë mbrëmje spektakolare muzikore në kryeqytet
balles club nuk ka te ndalur vazhdon te ofroje mbremje spektakolare muzikore ne kryeqytet - “Balle’s Club” nuk ka të ndalur, vazhdon të ofrojë mbrëmje spektakolare muzikore në kryeqytet

Jeta e natës në kryeqytetin e Kosovës vazhdon të jetë gjithnjë e më e mirë në “Balle’s Club”.

Një hapësirë e mjaftueshme dhe këngëtarët më të mirë në vend, bëjnë që kjo diskotekë të jetë mjaft e frekuentuar.

Pamje nga atmosfera e krijuar në “Balle’s Club”:

Deri më tani, në “Balle’s Club”, kanë performuar emra të njohur si: Sinan Vllasaliu, Ramadan Krasniqi, Ermal Fejzullahu, Xhela, Buraku Grupi Fama, Sabri Fejzullahu, Labinot Tahiri e shumë të tjerë.

Pas shumë kërkesave për ta pasur këngëtarin Sinan Vllasaliu sërish në një mbrëmje muzikore, stafi kanë vendosur ta aprovojnë këtë kërkesë, duke sjellë sërish një mbrëmje spektakolare me këngëtarin në fjalë.

Të shtunën më 27 tetor, Sinan Vllasaliu do të jetë i pranishëm për të gjithë fansat e muzikës së tij në një mbrëmje të paharruar në “Balle’s Club”.

Stafi i diskotekës premton se do të vazhdojë të ofrojë mbrëmje të tilla muzikore për kënaqësinë e vizitorëve gjatë gjithë sezonit dimëror. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.