besa kokedhima i kendon dashurise sjell klipin amor 560x416 - Besa Kokëdhima i këndon dashurisë, sjell klipin “Amor”

Edhe një projekt muzikor i është bashkuar numrit të madh të këngëve të sjella gjatë këtij viti.

E fundit është këngëtarja shqiptare, Besa Kokëdhima, e cila ka publikuar këngën më të re.

“Amor”, titullohet kënga më e re e bukuroshes sonë, të cilin e ka shoqëruar me një video të veçantë.

besa kokedhima i kendon dashurise sjell klipin amor - Besa Kokëdhima i këndon dashurisë, sjell klipin “Amor”

Tekstin e këngës që për tematikë ka dashurinë e ka shkruar autorja e këngës në bashkëpunim me Petrit Sparrowin.

Klipin e ka punuar video kompania e mirënjohur ProVideo, gjersa instrumentalin e ka bërë Elgit Doda.

Ndryshe, kjo nuk do të jetë kënga e fundit e Kokëdhimës pasi që ka paralajmëruar edhe këngë të tjera. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.