2 4 695x3101 1 560x310 - Biblioteka në Ferizaj hapet për huazim të librave

Biblioteka në Komunën e Ferzajt nga sot ka filluar të bëjë huazimin e librave për lexuesit e saj.

“Njoftojmë lexuesit dhe qytetarët se që nga sot, fillojmë me huazimin e librit, te sektori për fëmijë dhe për të rritur”, thuhet në njoftim.

Ndërsa sallat të cilat shfrytëzohen për lexim vazhdojnë të jenë të mbyllura.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.