brenda hotelit luksoz ku mund te flini me peshqit foto video 560x416 - Brenda hotelit luksoz ku mund të flini me peshqit (Foto/Video)

Vizitorët e ishullit Conrad Maldives Rangali kanë mundësinë të ‘flenë’ me peshqit.

Kjo për shkak se në vendpushim është hapur vila e parë ndonjëherë nënujore.

Imazhet përrallore tregojnë se si është një nga dhomat më të preferuara të hoteleve në botë.

Por vetëm një natë në hotelin nënujor kushton 50 mijë dollarë. /oranews/

brenda hotelit luksoz ku mund te flini me peshqit foto video - Brenda hotelit luksoz ku mund të flini me peshqit (Foto/Video)

brenda hotelit luksoz ku mund te flini me peshqit foto video 1 - Brenda hotelit luksoz ku mund të flini me peshqit (Foto/Video)

brenda hotelit luksoz ku mund te flini me peshqit foto video 2 - Brenda hotelit luksoz ku mund të flini me peshqit (Foto/Video)

brenda hotelit luksoz ku mund te flini me peshqit foto video 3 - Brenda hotelit luksoz ku mund të flini me peshqit (Foto/Video)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.