w 1 560x360 - Detaje rreth plagosjes së një personi me plumb qorr në Ferizaj

Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth plagosjes së mbrëmshme të një personi nga plumbi qorr.

Sipas Policisë, në orën 00:10, nga Emergjenca e Ferizajt është raportuar se një person ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi që i njëjti deri sa ka qenë në terasën e shtëpisë së tij, dyshohet se ishte plagosur nga një plumb qorr.

Pas ndihmës mjekësore, viktima është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

Rasti nën hetime nga njësitet policore.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.