2108607 B A13 D 4 BA4 8 BBF 513392118452 e1644255989526 560x367 - Digjet një veturë në një pikë karburanti, në magjistralen Ferizaj-Prishtinë

Para pak minutave është përfshirë nga zjarri një veturë, në një pikë karburanti.

Rasti ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Prishtinë, më konkretisht në fshatin Babush.

Në videon e siguruar nga Ferizaj24 shohim veturën teksa digjet.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.