zjarr 3 1200x630 650x358 780x4391 1 560x416 - Digjet shtëpia në Ferizaj – lëndohet një fëmijë tre vjeç, dërgohet në QKUK

Një shtëpi është përfshirë nga flaka pasditen e djeshme në Ferizaj.

Gjatë këtij aksidenti, një fëmijë 3 vjeçar ishte aty brenda në një dhomë i lënduar nga tymi dhe flaka.

Fëmija i lënduar është dërguar në QKUK Prishtinë për tretman mjekësor.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti është nën hetime.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.