zeropese.com Ferizaj ... 511 - Djaloshi 8 vjeçar nga Ferizaji drejt Bayren-it.

Bebart Selmani është futbollisti më i ri në Kosovë. Ai me talentin e tij po sfidon gjithë moshat në ekipin e tij në Ferizaj.

Bebarti tash do marr rrugën për në Gjermani i cili në Gusht do prezantohet tek ekipi Bayren Munchen dhe me siguri do të korrë suksese të mëdha për shkak të moshës së tij shumë të re.

Me shpresë se një ditë do të luaj në skuadra të mëdha Evropiane ne presim konfirmimin pozitiv nga ekipi Gjerman.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.