dua lipa fiton cmimin best pop ne mtv ema - Dua Lipa fiton çmimin ‘Best Pop’ në MTV EMA

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka vazhduar me suksesin e madh në muzikën ndërkombëtare.

23-vjeçarja është nderuar me çmimin ‘Best Pop’ në ceremoninë e ‘MTV Europe Music Aëards’ që u zhvillua në Bizkaia Arena në Bilbao të Spanjës.

Konkurrentët për çmimin ‘Best Pop’:

Ariana Grande
Camila Cabello
FITUES: Dua Lipa
Hailee Steinfeld
Shawn Mendes

/Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.