dua si gjithnje shkelqyese publikohet videoklipi me andrea bocellin 560x416 - Dua si gjithnjë shkëlqyese, publikohet videoklipi me Andrea Bocellin

Është publikuar videoklipi i ri nga Andrea Bocelli në bashkëpunim me superyllin shqiptar, Dua Lipa.

Legjenda e muzikës italiane publikoi albumin e tij të ri para pak ditësh, “Si”.

Në albumin e ri është përfshirë edhe projekti me Dua Lipën, i titulluar “If Only”.

dua si gjithnje shkelqyese publikohet videoklipi me andrea bocellin - Dua si gjithnjë shkëlqyese, publikohet videoklipi me Andrea Bocellin

Klipi është punuar në regji të Gaetano Morbioli dhe Jackson Ducase.

Kënga tashmë u pëlqye shumë dhe menjëherë u publikua kështu edhe videoklipi.

[embedded content]

Dua Lipa pas përfundimit të turneut është fokusuar në projekte të ndryshme muzikore, pasi shijoi maksimalisht suksesin e albumit të saj.

Ndërkaq, Andrea Bocelli konfirmoi turneun e tij botëror. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.