dua vazhdon te shijoje pushimet ne indi ndan me fansat imazhet e embla me te dashurin ne rrjetet sociale 560x416 - Dua vazhdon të shijojë pushimet në Indi, ndan me fansat imazhet e ëmbla me të dashurin në rrjetet sociale

Këngëtarja Dua Lipa është shumë aktive me projekte të reja në muzikës.

Së fundmi, ajo publikoi bashkëpunimin e saj më të ri me Andrea Bocellin, baladën e titulluar “If Only”, e cila u prit shumë mirë nga fansat.

[embedded content]

Ndërkohë, para saj, ajo solli edhe një bashkëpunim tjetër me BlackPink, të titulluar “Kiss and make up”.

[embedded content]

Përveç projekteve muzikore, Dua po vazhdon suksesshëm e turneun e saj të koncerteve.

Së fundmi, ajo së bashku me të dashurin e saj, Isaac Carew, kanë bërë një vizitë në Indi, ku duket se ia kanë kaluar mirë bashkë.

dua vazhdon te shijoje pushimet ne indi ndan me fansat imazhet e embla me te dashurin ne rrjetet sociale - Dua vazhdon të shijojë pushimet në Indi, ndan me fansat imazhet e ëmbla me të dashurin në rrjetet sociale

Dua Lipa (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

Këngëtarja Lipa publikoi së fundmi një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet mjaft e lumtur në krahët e të dashurit.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve i kanë komplimentuar dyshen për harmoninë në çift. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.