episodi i 63 te egjeli teta gjyli kerkon respekt prej sheqes 560x416 - Episodi i 63-të “Egjeli”: Teta Gjyli kërkon respekt prej Sheqës
episodi i 63 te egjeli teta gjyli kerkon respekt prej sheqes - Episodi i 63-të “Egjeli”: Teta Gjyli kërkon respekt prej Sheqës

Ka nisur transmetimi online i episodit 63-të të serialit të famshëm “Egjeli”.

Si çdo episod tjetër dhe ky na sjell plot humor dhe të dielat i bën më argëtuese.

Teta Gjyli kërkon prej Sheqes më shumë respekt, më shumë ‘muhabet’, pasi që janë burrë e grua.

Lexo po ashtu:

Sahit Plisivazhdon të shkrihet pas motrave medicinale, shumë e shumë ndodhi të tjera.

Nëse ende nuk i keni shikuar edhe dy episodet tjera të sezonit të ri, ju sugjerojmë t’i shikoni në GjirafaVideo.

Shikoni episodin 63 duke klikuar KËTU.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.