era istrefi sjell nje pjese te kenges se re 560x416 - Era Istrefi sjell një pjesë të këngës së re
era istrefi sjell nje pjese te kenges se re - Era Istrefi sjell një pjesë të këngës së re

Era Istrefi ka pasur një sezon të suksesshëm gjatë këtij viti që po e lëmë pas.

Këngëtarja ka sjell disa këngë të ndryshme që u shndërruan në hite vendore dhe më gjerë.

Por, bukuroshja jonë nuk do të ndalet me kaq dhe ka filluar të punoj në këngë të reja që do të vijnë shumë shpejt.

Ditë më parë raportuam se biondina është duke punuar me artistin e famshëm, Jonas Blues në këngën ‘Purpose’.

Së fundi, Istrefi ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke kënduar, i cili insert supozohet se i takon këngës më të re.

Lexo po ashtu:

Mbetet të shihet në ditët në vijim se për çfarë bëhet fjalë dhe se nëse kjo ishte pjesë e hitit të ri.

Ndryshe, Era gjithashtu pritet të publikojë gjatë muajve të ardhshëm edhe këngë të tjera. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.