44682971 10217272571663533 9008156207814279168 o 1 696x3921 560x392 - Erërat e forta shkaktojnë dëme në Ferizaj

Përkeqësimet e fundit të motit, kanë shkaktuar dëme të mëdha materiale në qytetin e Ferizajt.

Ja fotografi të objekteve të shkatërruara si pasojë e erërave të forta në këtë komunë.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar si pasojë e dëmtimeve në këto objekte.

44682971 10217272571663533 9008156207814279168 o1 - Erërat e forta shkaktojnë dëme në Ferizaj

44699226 10217272572183546 1289883961522126848 o 11 - Erërat e forta shkaktojnë dëme në Ferizaj

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.