policia e kosoves 850x462 600x360 1 695x310 11 560x310 - Ferizaj, arrestohet një person pasi sulmoi Policinë

Një person ka sulmuar fizikisht zyrtarët policiorë, gjatë ditës së djeshme në fshatin Komoglavë të Ferizajt.

Sipas njoftimit, sulmi ka ndodhur gjatë arrestimit të tij.

Viktimat dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mejkësor, ndërsa pasi i dyshuari kishte urdhër arrest, është dërguar në vuajtje të dënimit.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 06:50 në fshatin Komoglavë të komunës së Ferizajt.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.