shkolla  560x416 - Ferizaj: Dhurohen 640 kompjuterë e 10 llaptopë për shkolla (VIDEO)
Loading...

Në Ferizaj dje u shpërndanë shumë kompjuterë.

Rreth 640 sosh erdhën dhuratë nga Anglia, per me shume ndiqeni videon:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.