qeiijqeij1 560x416 - Ferizaj emëron Bekim Isufin trajner të ri

Skuadra e Ferizaj ka bërë një ndryshim të madh gjatë këtij afati kalimtar, duke emëruar Bekim Isufin në krye të stolit.

Isufi do ta drejtojë skuadrën e Ferizaj gjatë edicionit 2019/20, ku synon të përmirësojë rezultatet e skuadrës.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell njoftimin e plotë të skuadrës së Ferizaj, të pa përmirësuar, lidhur me marrëveshjen me Isufin.

Bordi udhëheqës i klubit futbollistik “Ferizaj”, sapo arriti marrëveshjen me trajnerin e mirënjohut z. Bekim Isufi, për të drejtuar skuadrën tonë, në kampionatin futbollistik 2019/2020.

Isufit i urojm Shëndet dhe suksese me skuadren tonë.

Vazhdojmë…

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.