nga kosova made in kosova1 560x378 - Ferizaj me qendër të prodhimeve vendore

Këtë muaj organizohet panairi i produkteve kosovare

Ferizaj është njëra nga komunat që promovon produket vendëse për çka tash sa kohë ka hapur edhe qendrën më e madhe tregtare në vend. Këtë muaj në Ferizaj për herë të parë në ambient të hapur mbahet edhe panairi me produkte kosovare.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.