312e4c3f 4093 4f1a a6d5 5c1d90e6138a1 560x416 - Ferizaj, një burrë tenton ta rrëmbejë një femër

Të enjten në Ferizaj një femër e kombësisë ashkalike ka njoftuar se një mashkull ka tentuar ta fusë brenda një automjeti me forcë, e cila ka pasur targa të Maqedonisë.

Kështu thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

“I dyshuari ka qenë rreth 55-60 vjeç. Nuk raportohet për të lënduar, rasti duke u hetuar”, thuhet në njoftim.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.