guxo1 560x416 - Ferizaj, promovohet libri “Guxo” i Blerina Murtezit (VIDEO)

Në Ferizaj është promovuar sot libri me poezi e titulluar “Guxo”.

Autore e këtij libri është Blerina Murtezi, e cila me punën e saj po frymëzon të tjerët.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.