w 55 560x372 - Ferizaj: Sulmohet seksualisht një vajzë

Një vajzë në Ferizaj është sulmuar seksualisht nga një burrë.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 17:25, ndërsa vajza ka arritur të largohet pa pësuar lëndime.

“Viktima femër kosovare ka njoftuar se është sulmuar seksualisht nga një mashkull.Viktima ka arritur që të largohet dhe se nuk ka pësuar lëndime.  Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.