ferizajaksident 602x3001 560x300 - Ferizaj: Vetura hyn në kahje të kundërt të rrethrrotullimit

Një shofer në Ferizaj ka nisur ditën duke mos respektuar rregullat e komunikacionit.

Ai është fotografuar nga lexues të Indeksonline duke qarkulluar në kahje të kundër në një rrethrrotullim të qytetit.

Ky veprim i tij ka paraqitur rrezik për pjesëmarrësit tjerë në trafik, pasi sipas fotos, atë kohë kishte qarkullim të veturave tjera.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.