fifi dhe anxhela peristeri kane pasur nje konflikt ne te kaluaren - Fifi dhe Anxhela Peristeri kanë pasur një konflikt në të kaluarën

Edhe pse publiku sheh çdo të shtunë personazhet e ftuar të argëtohen teksa luajnë në “Shiko kush luan”, ata vetë argëtohen nga shtëpitë e tyre nga përgjigjet, batutat dhe lojërat në program.

Duket se e shtuna e Luana Vjollcës tashmë shuan edhe kuriozitete, transmeton Top Channel.

Lexo po ashtu:

Nëse një personazhi të skenës do t’i drejtohej pyetja me cilin keni pasur mosmarrëveshje apo ndonjë konflikt, pjesa më e madhe e tyre do e devijonin përgjigjen, por jo edhe Fifi.

E vendosur përballë Anxhela Peristerit, Fifi iu përgjigj shumë çiltër pyetjes.

Askush nuk e kishte menduar se personi me të cilin ajo kishte pasur një konflikt ishte pikërisht përballë saj.

Lexo po ashtu:

Sigurisht që tashmë gjithçka është sqaruar, por nga kjo përballje mësuam se midis tyre ka pasur hatërmbetje.

[embedded content]

Anxhela reagoi ftohtë, por dukej qartë që nuk e priste këtë përgjigje. E rëndësishme është që tashmë gjithçka është e kaluar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.