fjolla morina e pranon i fryva buzet dhe i kam bere te pasmet 560x416 - Fjolla Morina e pranon: I fryva buzët dhe i kam bërë të pasmet
fjolla morina e pranon i fryva buzet dhe i kam bere te pasmet - Fjolla Morina e pranon: I fryva buzët dhe i kam bërë të pasmet

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, ka qenë e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ka folur rreth këngës së saj më të re.

Ndër të tjerash, Fjolla pranoi edhe një fakt që ka të bëjë me ndryshimin e ri në pamjen e saj.

Ajo e pranoi haptazi në emision se ka kryer ndërhyrje estetike dhe kirurgjike në trup.

Fjolla tha se i ka fryrë pak buzët në pjesën e sipërme, duke e arsyetuar veprimin e saj si diçka që të gjithë po e bëjnë tani.

Lexo po ashtu:

Ndërsa sa i përket të pasmëve, këngëtarja Morina tha se kjo ndodhi pasi ajo u dobësua.

“Pas lindjes së vajzës hoqa dhjamin nga barku dhe e vura tek të pasmet dhe tani duken bukur”, ka deklaruar këngëtarja.

Me këtë deklaratë, Fjolla bëhet ndër të pakta këngëtare që pranon faktin se ka bërë ndërhyrje. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.