mihrije braha shfaqet atraktive dhe me stil ne fotografite e reja 444x416 - Mihrije Braha shfaqet atraktive dhe me stil në fotografitë e reja

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha, është shumë e pëlqyer nga fansat për këngët e saj.

Përveç muzikës, ajo ka zgjeruar aktivitetin e saj edhe në biznes muajve të fundit, duke hapur një dyqan veshjen në Prishtinë, që mban emrin e saj.

Përpos veshjeve, ajo ka sjell në treg edhe linjën e saj të kremrave anti-rrudhë, të cilin e ka nxjerrë në shitje tash e sa kohë.

Mihrija ndërkohë është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat ndan herë pas here me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Lexo po ashtu:

Së fundmi, këngëtarja nga Mitrovica ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin vjen mjaft tërheqëse.

mihrije braha shfaqet atraktive dhe me stil ne fotografite e reja - Mihrije Braha shfaqet atraktive dhe me stil në fotografitë e reja

Foto: Mihrije Braha/Facebook

E veshur me tuta të zeza dhe një jelek ngjyrë vjollcë, Mihrija mori një pamje mjaft atraktive, teksa pozonte pranë një veture luksoze.

Këto imazhe, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Facebook.

mihrije braha shfaqet atraktive dhe me stil ne fotografite e reja 1 - Mihrije Braha shfaqet atraktive dhe me stil në fotografitë e reja

Foto: Mihrije Braha/Facebook

Pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga komentuesit nuk kanë munguar. /Telegrafi/

mihrije braha shfaqet atraktive dhe me stil ne fotografite e reja 2 - Mihrije Braha shfaqet atraktive dhe me stil në fotografitë e reja

Foto: Mihrije Braha/Facebook

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.