auto Marku15386632951 560x416 - Florian Marku, gati për t'i gëzuar shqiptarët në Ferizaj

Florian Marku dhe Ioan Vranceanu e kanë pasur prezantimin e fundit para mediave në prag të meçit të së premtes në MMA, që të dy e zhvillojnë në Ferizaj.

Konferenca e mbajtur në Prishtinë, ka sjellë interesim të madh të adhuruesve të Florian Markut dhe mediave.

Sharmant, i qetë dhe i buzëqeshur, Florian Marku nuk ka hezituar para meçit ta pyes kundërshtarin e tij nëse i ka ndodhur ndonjëherë të bie në gjumë në ring?

Me këto tone ka kaluar konferenca për media dhe peshimi i dy protagonistëve të mbrëmjes MMA, që të premten mbahet në Ferizaj.

Florian Marku ka qenë i shoqëruar edhe nga trajneri i tij, Georgios Armagos, ndërsa rumuni Ion Vranceanu në krahun e tij kishte edhe menaxherin Sebastian Vieru.

Meçi mes Florian Markut dhe Ioan Vranceanu zhvillohet të premten në Ferizaj, në mbrëmjen që pritet të fillojë në orën 20:00, e në të cilën në program do të jenë edhe 7 parameçe sikurse edhe prezantimit i yllit të muzikës Noizy.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.