25 06 2018 1697782 FSK21 560x416 - FSK mban ceremoninë e diplomimit të kadetëve në Ferizaj

Sot zhvillohet ceremonia e diplomimit të kadetëve të gjeneratës2018.

Ceremonia zhvillohet në kazermën “Skënderbeu’’, në Komandën e Doktrinës dhe Stërvitjes, në Ferizaj, në orën 11: 00.

Në ceremoni pritet të marrin pjesë, Ministri i FSK-së, Komandanti i FSK-së dhe oficerë të FSK-së.

Të ftuar në këtë ceremoni janë edhe udhëheqësit shtetërorë dhe institucionalë, mysafirë të shumtë dhe familjarët e kadetëve.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.