auto skene15299145621 560x416 - Policia parandalon një vetëvrasje në Ferizaj

Në orët e vona të ditës së djeshme në Ferizaj një mashkull ka tentuar të bëjë vetëvrasje, duke tentuar të kërcejë nga kulmi i shtëpisë.

Por falë reagimit të policisë viktima ka zbritur nga kulmi i shtëpisë, ku i është ofruar tretmani mjekësor duke qëndruar më pas në shtëpinë e tij.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.