gafa e pare ne veshje e meghan marklet harron te heq etiketen nga fustani 560x416 - Gafa e parë në veshje e Meghan Marklet, harron të heq etiketën nga fustani

Kjo mund të jetë gafa e parë e dukeshës së Sussexit.

Meghan Markle, një grua që është në muajt e parë të shtatzënisë, ka qenë në sy të publikut që kur ajo njoftoi se së shpejti do të bëhet nënë.

Bukuroshja amerikane dhe bashkëshorti i saj po vazhdojnë turneun e pushimeve në kontinentin e Australisë.

gafa e pare ne veshje e meghan marklet harron te heq etiketen nga fustani - Gafa e parë në veshje e Meghan Marklet, harron të heq etiketën nga fustani

Para se të arrinin në Mbretërinë e Tongës, Meghan kishte vendosur që të vishte një fustan krejtësisht të ri ngjyrë të kuqe.

Megjithatë, veshja kishte një problem – në pjesën e poshtme kishte harruar ta largonte etiketën që ka bërë të bie në sy të mediave botërore.

Lexo po ashtu:

Por, kjo nuk e ka penguar që 37-vjeçarja të duket e bukur dhe e hijshme në krah të bashkëshortit, Princit Harry.

Ndryshe, çifti pritet të bëhen për herë të parë prindër të një fëmije gjatë muajit mars të vitit të ardhshëm. /Telegrafi/

gafa e pare ne veshje e meghan marklet harron te heq etiketen nga fustani 1 - Gafa e parë në veshje e Meghan Marklet, harron të heq etiketën nga fustani

gafa e pare ne veshje e meghan marklet harron te heq etiketen nga fustani 2 - Gafa e parë në veshje e Meghan Marklet, harron të heq etiketën nga fustani

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.