getinjo publikon imazh intim prane nje femre fansat aludojne se mund te jete e dashura e tij 438x416 - Getinjo publikon imazh intim pranë një femre, fansat aludojnë se mund të jetë e dashura e tij

Reperi i njohur Getinjo, është vazhdimisht aktiv në rrjetet sociale.

Ai është shumë i ndjekur nga fansat, veçanërisht në rrjetin social Instagram, në të cilin shpesh publikon fotografi të ndryshme nga përditshmëria e tij.

Së fundmi, Getinjo publikoi në InstaStory një imazh intime ku shfaqej pranë një femre.

getinjo publikon imazh intim prane nje femre fansat aludojne se mund te jete e dashura e tij - Getinjo publikon imazh intim pranë një femre, fansat aludojnë se mund të jetë e dashura e tij

Foto: Getinjo/InstaStory

Ai nuk ka treguar kush është vajza në fjalë, duke i lënë në pikëpyetje fansat e tij.

Lexo po ashtu:

Reperi asnjëherë nuk është deklaruar rreth jetës së tij private, gjersa fansat e tij kanë aluduar se vajza në fjalë mund të jetë e dashura e tij.

Sido që të jetë, nuk përjashtohet mundësia që ky imazh të jetë vetëm ndonjë pjesë e klipit të tij më të ri.

Sa i përket muzikës, Getinjo ka qenë shumë aktiv këtë vit në aspektin e prurjeve të reja, gjersa ka munguar pak për nga ana e koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.