pritet mire ani more nuse nga nrg band arrin shume klikime ne pak dite 560x416 - Pritet mirë “Ani more Nuse” nga NRG Band, arrin shumë klikime në pak ditë

NRG Band publikoi pak ditë më parë projektin e ri, “Ani More Nuse”.

Rikthimi i projektit hit të dikurshëm, “Ani More Nuse” në një version modern nga NRG Band u prit mirë nga publiku.

Në vetëm pak ditë të publikimit kënga arriti gjysmë milionë klikime.

Komentet në YouTube ishin pozitive për këtë projekt me të cilin u rikthyen bendi prej më të vjetërve të skenës.

pritet mire ani more nuse nga nrg band arrin shume klikime ne pak dite - Pritet mirë “Ani more Nuse” nga NRG Band, arrin shumë klikime në pak ditë

Kënga u punua nga Fourz Music në UnixStudio.

Ndërkaq, videoklipi u punua nga ProVideo.

NRG Band erdhën me këtë projekt pas bashkëpunimit me Eni Koçin ndërsa vazhdojnë të jenë prej bendeve më të kërkuara me koncerte e ahengje private të shumta. /Telegrafi/

[embedded content]

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.