Mjet shperthyes1 560x374 - Gjendet një mjet i dyshimtë në varrezat e fshatit në Ferizaj

Policia e Kosovës raporton se dje në varrezat e fshatit në Ferizaj është gjetur një mjet i dyshimtë.

Sipas policisë një person derisa ka qenë duke i pastruar varrezat e fshatit ka hasur në një mjet të dyshimtë.

Me këtë rasr policia e ka siguruar vendin e ngjarjes derisa aty kanë dalë njësitë për deminim të FSK-së dhe KFOR-it amerikan që e kanë tërhequr mjetin në mënyrë të sigurt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.