w 3 560x416 - Gjendet një predhë nga Lufta e dytë Botërore në Ferizaj

Një person ka njoftuar policinë se ka hasur në një mjet të dyshuar.

Njësia për deminim i FSK-së ka dalë në vendin e ngjarje dhe ka bërë tërheqjen e mjetit shpërthyes (predhë e Luftës së Dytë Botërore).

Rasti ka ndodhur në Ferizaj, ndërkaq nuk raportohet për ndonjë incident.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.