ci1 560x380 - Gjendet trupi i pajetë i të riut nga Ferizaj, është zhdukur 3 ditë më parë

Është gjetur trupi i pajetë i personit nga Ferizaji me inicialet Sh.B i cili është shpallur i zhdukur para tre dite.

Trupi i tiji pajetë është gjetur mes fshatit Gadime dhe Kishnapole të Komunës së Lipjanit.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi ka konfirmuar rastin për Indeksonline, i cili ka thënë se rasti është duke u hetuar nga prokuroria dhe policia.

“Është gjetur trupi i pajetë 32 vjeçarit nga Ferizaji SH.B i cili është zhdukur para 3 dite. Trupi i tij është dërguar në institutin e mjekësisë ligjore për obduksion. Policia dhe prokuroria po heton rastin”, ka thënë Gashi për Indeksonline.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.