gjiko dhe elita habisin me fotografine e fundit i drejtojne revolen njeri tjetrit 560x416 - Gjiko dhe Elita habisin me fotografinë e fundit, i drejtojnë revolen njëri-tjetrit
gjiko dhe elita habisin me fotografine e fundit i drejtojne revolen njeri tjetrit - Gjiko dhe Elita habisin me fotografinë e fundit, i drejtojnë revolen njëri-tjetrit

Ata i dhanë fund beqarisë në shtator të këtij viti, në një dasmë private me shumë të ftuar.

Reperi Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi, janë bërë një prej çifteve më të përfolur në media këtë vit.

Ata janë shumë të ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e sa përditshme.

Së fundmi, çifti kanë befasuar fansat e tyre, duke publikuar një fotografi mjaft interesante në rrjetin social Instagram.

Në kë fotografi, ata shfaqen të veshur në të zeza, teksa i drejtojnë revolen njëri-tjetrit.

Lexo po ashtu:

Gjiko ka vendosur dy emoji në mbishkrimin e fotografisë, të cilat duket sikur paralajmërojnë diçka të re.

Ata nuk kanë bërë të ditur nëse bëhet fjalë për ndonjë klip të ri muzikor apo projekt tjetër, megjithatë janë komentuar shumë nga fansat.

Së shpejti, dyshja pritet të bëhen edhe prindër për herë të parë. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.