auto vjedhje15155789281523183422 850x4601 560x416 - Hajnat tentojnë ta vjedhin bankomatin në Prishtinë (VIDEO)

Në orët e para të mëngjesit të sotëm hajnat kanë tentuar ta vjedhin bankomatin në një bankë në Prishtinë. Ata kanë arritur ta shkoqitin bankomatin por jo edhe ta marrin me vete.

Rasti në polici është hapur si “tentim vjedhje”, nuk dihet nëse deri më tani është arrestuar ndonjë person.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.