skynews granit xhaka xherdan shaqiri 43441571 560x416 - Kapiten i Zvicrës sonte do të jetë ky shqiptar

Ndërkohë është e sigurt mungesa e kapitenit të skuadrës, Shtefan Lishtajner, që ka plotësuar numrin e kartonëve në turne (2).

Trajneri Petkoviç ia ka besuar shiritin kosovarit, Valon Berhami, që do të jetë lideri në mesfushën e skuadrës. Berhami ka zhvilluar një Botëror pozitiv, ku spikati ndeshja e parë ndaj Brazilit që përfundoi me rezultatin 1-1.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.