auto auto Betimi1528295103 650x35815283129121528312915 560x416 - Haxhimusa flet pas transferimit kontravers nga Gjilani te Drita

Betim Haxhimusa

Sulmuesi i ri i Dritës, Betim Haxhimusa, ka folur pas transferimit te Drita.

Ai deklaroi që transferimi te Drita nga Gjilani, ishte shumë i vështirë.

“Kalimi im te Drita nuk është tradhti, por vetëm transferim. Ka zhurmë, por do të kalojë me kohë”, shtoi ferizajasi.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.