aa 560x416 - Ia merr lopën me viç, arrestohet mashtruesi nga Kosharja

Policia njofton se në fshatin Koshare të Ferizajt më 30 qershor ka ndodhur një mashtrim.

Një person ka mashtruar viktimën duke ia marr lopën me gjithë viç dhe nuk ia ka dhënë paratë. Personi i dyshuar është arrestuar dje ndërsa me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.