Dr. Avdi Tahiri1 800x3801 1 560x380 - Infektohet me COVID-19 edhe mjeku nga Ferizaj, ky është mesazhi i tij

Doktori i Mjekësisë Emergjente nga Ferizaji Avdi Tahiri është konfirmuar me Covid-19.

Këtë e ka bërë të ditur Dr. Tahiri përmes postimit të tij në Facebook duke dhënë dhe një porosi për të gjithë qytetarët.

Postimi i plotë:

Sapo morra konfirmimin nga IKSHPKsë pas një jave të testimit kam rezulltuar pozitiv në Covid19.

Andaj edhe ditëve në vazhdim do jem i izoluar.Aktualisht ndihem mirë pos disa ankesave të vogla.

Ju lutemi mbani maskat, mbani distancen dhe mbani higjienën.

Mos u shliro.

Së bashku ja dalim. Kemi punë për të bërë.

Dr.Avdiu.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.