kete jave rina lanson bashkepunimin me fuegon 560x416 - Këtë javë Rina lanson bashkëpunimin me Fuegon
kete jave rina lanson bashkepunimin me fuegon - Këtë javë Rina lanson bashkëpunimin me Fuegon

Rina Balaj ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që do të sjellë në bashkëpunim me Fuegon.

“Këtë javë”, ka shkruar reperja në njoftimin e saj në rrjetet sociale duke iu referuar këngës së saj të re.

Njoftimin për këngën e re e kanë bërë edhe producentët e njohur, ZzapnChriss.

Bashkëpunimi me reperin shqiptar që bën karrierë në Greqi, Sin Boy, është një prej projekteve të fundit të lansuara të Rinës.

Lexo po ashtu:

Kënga “Gigi” u lansua në muajin shtator, ndërsa videoklipi i publikuar në YouTube është shikuar mbi 13.5 milionë herë.

[embedded content]

Rina e pati shpërthimin e saj në skenën shqiptare me duetin me Feron, “S’ka konkurrencë”, që u publikua në muajin prill.

Ajo vazhdoi me këngët e suksesshme që u pëlqyen dhe u pritën shumë mirë nga fansat e muzikës së saj. “Ashiqare” dhe “Mami” janë këngët tjera të pëlqyera të reperes që u lansuan në verën e këtij viti. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.