lajmet e fundit zeropese.com ferizaj weather location hotel near me .... 200 560x416 - Këto vende në Ferizaj do i ‘mbulojë errësirë’ për tre ditë!

KEDS ka njoftuar për punimet në rrjet për tri ditët e ardhshme, andaj disa zona do të kenë ndërprerjes të rrymës.

Ndërprerjet për datën 28.12.2019!

Nga TS 35/10kV Ferizaj 1 – Dalja 10kV Drejtimi i Kinemasë (Kodi: 40040004) do të ndërpritet:

NS 10/0.4kV TS Zenel Hajdini (Kodi: 40040004023) prej orës 09:00 -21:00min.

NS 10/0.4kV TS Kinemaja (Kodi: 40040004205) prej orës 09:00 – 21:00min.

NS 10/0.4kV TS Stadioni (Kodi: 40040004024) prej orës 09:00 -21:00min.

NS 10/0.4kV TS Ndërtesa (Kodi: 40040004029) prej orës 09:00 – 21:00min.

Vendet: Rrugët: Ahmet Hoxha, Behxhet Sojeva, Bekim Osmani, Drenica, Adriatikut, Dibrës, Lepenci,Lulzim Guta, Mulla Nazifi, Rifat Berisha, Sadik Trafashiku, Sali Baliu, Sharrit, Skendërbeu dhe Zenel Hajdini.

Arsyeja e ndërprerjes: Vendosja e kthinave të TM hyrëse-dalëse.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.