prostitucion ferizaj 560x416 - KIKS zbulon prostucionin në Ferizaj, policia mbyll 8 lokale (VIDEO)

Pas prezantimeve të hulumtimeve të emisionit Kiks Kosova, Policia e Kosovës ka mbyllur 8 lokale, ka ndaluar 133 shtetas/e nga Shqipëria, 19 nga Serbia e 2 shtetas/e nga Bullgaria.

Kiks Kosova, në hulumtimin e prezantuar më 16 tetor zbuloi se në Ferizaj zhvillohej prostitucioni lehtësisht dhe se vajzat ishin nga Shqipëria.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.