Labinot Tahiri 702x3361 560x336 - “Labinot Tahiri në ‘burg’ të Dubravës”

Profesor, doktor, Binak Maxharraj, përmes një postimi në Facebook i ka bërë thirrje deputetit Labinot Tahiri që të shkojë në burg të Dubravës deri sa të liberalizohen vizat, pasi Tahiri tha se do të izolohet derisa të ndodh ajo.

Maxharraj thotë që Tahiri ta kryej burgun për ata që nuk po kanë kohë të shkojnë atje.

Postimi i plotë:

LABINOT TAHIRI NË” BURG”TË DUBRAVËS.

Deputeti Labinot Tahiri paska deklaruar së do ta mbylli vetën derisa të liberalizohen vizat.
ide e mrekullueshme, por….

Deri atëherë ma mirë është më shku në Dubravë të Istogut për më kry burgun për nja 2-3 vjet për ndokënd që s’po ka kohë më shku n ‘burg.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.