37086467 2223304871020144 8059220468374175744 n1 560x416 - Lajmi i fundit : KF Ferizaj me shumë risi

KF Ferizaj me shumë risi.

Pas mbledhjes së mbajtur sot në mes të donatorëve të klubit dhe kryetarit të komunës z.Agim Aliu, skuadra jonë eshtë ri-organizuar për sezonin e ri në Superligen e Kosovës në futboll, ku brenda pak ditësh pritët të ketë disa transferime poashtu ju njoftojmë se neser kryesia jonë pritet te takohet me nje trajner te mirnjohur Kosovar per te nenshkruar kontratë me skuadren tonë.

Po ashtu shumë shpejti do të njoftoheni për përforcimet e klubit tonë, për çdo informacion do t’i gjeni tek faqja zyrtare e klubit.

Të bashkuar drejtë sukseseve

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.