rrrrrrr 852x4601 560x416 - Rrahje masive me karrige në një lokal të Ferizajt (Video)

Një rrahje masive ka ndodhur mes disa njerëzve në qytetin e Ferizajt. Personat e përfshirë në përleshje gjuajnë njëri-tjetrin me karrige.

Gazeta Express ka siguruar një video ku shihen një grup njerëzish duke u rrahur në një nga lokalet e qytetit.

Ata hedhin karrige në drejtim të njëri-tjetrit, ndërsa shihen edhe disa të tjerë që provojnë të ndërhyjnë për të ndalur përleshjen.

Në videon e mëposhtme shihet ‘lufta’ që u zhvillua në Ferizaj:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.